Služby

Autodoprava

Jsme specializovaná firma 3W Cargo, která se zaměřuje na vnitrostátní a mezinárodní autodopravu v rámci EU. V zahraničí se nejčastěji pohybujeme v Německu, Francii, Nizozemsku, Belgie a Maďarsku. Přepravujeme menší zásilky nebo i velké objemy zboží. Vše zajišťujeme našimi kamiony a dodávkami.

Autodoprava

Vnitrostátní a mezinárodní autodoprava v rámci EU.

Evropská unie

Německo, Francie, Nizozemsko, Belgie, Maďarsko a další.

Vozový park

Vše zajišťujeme našimi kamiony a dodávkami.

U nás ve firmě dbáme na spolehlivost, bezpečnost nákladu a rychlost doručení. Máme více než 8 let zkušeností. Spolupracujeme s různými odvětvími průmyslu a jsme připraveni splnit vaše individuální požadavky.

Vaše spokojenost je naším hlavním cílem, a proto se vždy snažíme najít nejlepší řešení pro vaše přepravní potřeby. Můžete mít jistotu, že vaše zboží bude doručeno včas, bezpečně a s profesionálním přístupem.

Skladování

Poskytujeme krátkodobé a dlouhodobé uskladnění. Bez ohledu na to, zda potřebujete uskladnit zboží na krátkou dobu, nebo hledáte dlouhodobé řešení. Společně najdeme to správné řešení přímo pro vás. Máme dostatek prostoru pro různé typy zboží a nabízíme flexibilní možnosti skladování podle vašich potřeb.

Flexibilita

Poskytujeme krátkodobé i dlouhodobé uskladnění.

Bezpečnost

Celý objekt je střežen kamerovým systémem.

Lokace skladu

Moderní sklad je umístěn v Hlinsku v Čechách.

Máme k dispozici kvalitní a bezpečné skladové prostory v Hlinsku, které splní vaše potřeby. Náš sklad je vybaven moderním kamerovým systémem a je pečlivě střežen, abychom zajistili bezpečnost vašeho zboží. Díky našim bezpečnostním opatřením můžete mít klidné svědomí, že je vaše zboží chráněno před neoprávněným přístupem.

Náš sklad je navržen tak, aby maximalizoval využití prostoru a zajišťoval pohodlnou manipulaci se zbožím. Vždy pečujeme o správné uskladnění vašeho zboží a zajišťujeme, že je vždy přístupné a připravené k expedici. V případě zájmu nás neváhejte kontaktovat.